Anglicko český slovník pro takové to domácí překládání

Ne každý potřebuje umět angličtinu na takové úrovni, aby si překládal návody od vysavače nebo kvantovou fyziku. Pokud i vy potřebujete jen snadný a rychlý online překladač, zkuste anglickoceskyslovnik.cz.

Angličtina a počítače

Pro některé starší lidi jsou moderní technologie doslova nepřítelem. Problémy se současnou dobou se ale mohou projevit i jinak. Například, když se na vás odevšad valí cizí pojmy a názvy a vy nerozumíte ani zbla. Určitě ale není potřeba, abyste se kvůli tomu stranili ostatním – s anglicko-českým česko-anglickým online slovníkem si totiž se vším hravě poradíte. Stránka anglickoceskyslovnik.cz (http://anglickoceskyslovnik.cz/) je dostupná naprosto kdykoliv a odkudkoliv, přičemž obsahuje až 150 000 různých hesel anglických i českých. Pro takové to prosté domácí překládání anglickočeský českoanglický online překladač bude určitě stačit a vy už budete vždycky v obraze.

Vyzkoušejte si to

Anglicko-český česko-anglický slovník na anglickoceskyslovnik.cz se velmi snadno ovládá. V pravé horní části stránky si nejdříve zvolíte, jestli chcete anglickočeský nebo českoanglický slovník. Slovíčko nebo heslo, které potřebujete přeložit, zadáte doprostřed stránky do zvýrazněného okýnka. A kliknete na přeložit. Během okamžiku se vám objeví anglický nebo český překlad vašeho dotazu a vy už nikde nic nemusíte hledat. Jak vidíte, je to velmi jednoduché a rychlé, zvládne to tedy opravdu i ten, kdo si s moderními technologiemi příliš nerozumí. A až i vy toto svedete s „prstem v nose“, zkuste se podívat na nějaké další funkce, které na anglickoceskyslovnik.cz najdete. Jedná se například o používání anglických slov ve větách, překlady frází, vyhledávání podobných slov či třeba anglický synonyma. Anglicko-český česko-anglický online slovník už odteď prostě nedejte z ruky.

Poslat komentář